Kajuitboten Race 3 

Starttijd: 2018-05-22  19:30:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
890 Henk Bouma 1 1,0 20:40:14,0 1:10:14,0 1:07:31,9 =GT * 100 / 104,0
35 Egge Renaud 2 2,0 20:32:10,0 1:02:10,0 1:09:27,6 =GT * 100 / 89,5
4915 Jaap Boom 3 3,0 20:33:56,0 1:03:56,0 1:11:26,0 =GT * 100 / 89,5
350 Rob Vooren 4 4,0 20:36:33,0 1:06:33,0 1:11:42,8 =GT * 100 / 92,8
6735 Dirk de Vries 5 5,0 20:46:23,0 1:16:23,0 1:12:15,9 =GT * 100 / 105,7
752 Jeroen Suijk 6 6,0 20:50:14,0 1:20:14,0 1:12:56,4 =GT * 100 / 110,0
1045 Hein Lind 7 7,0 20:55:23,0 1:25:23,0 1:14:53,9 =GT * 100 / 114,0
111 Peter Molenaar 8 8,0 20:49:32,0 1:19:32,0 1:15:01,9 =GT * 100 / 106,0
28 Paul de Vries 9 9,0 20:50:33,0 1:20:33,0 1:18:12,2 =GT * 100 / 103,0
8119 Wouter Kruithof 10 10,0 20:43:00,0 1:13:00,0 1:18:29,7 =GT * 100 / 93,0
25 Max van Bekkum 11 11,0 21:29:49,0 1:59:49,0 1:53:34,2 =GT * 100 / 105,5

 * tijd van Max van Bekkum is gecorrigeerd ivm aantal gevaren rondes

Openboten Race 3

Starttijd: 2018-05-22  19:35:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
258 Mart ten Harmsen v.d. Beek, Draak Int. polyester
Jan Wandelaar
1 1,0 20:37:36,0 1:02:36,0 1:03:52,7 =GT * 100 / 98,0
318 Gerard Laamens, Draak Int. polyester
Blackie
2 2,0 20:37:39,0 1:02:39,0 1:03:55,7 =GT * 100 / 98,0
418 Koen Verhorst, Draak Int. polyester
Dude
3 3,0 20:38:44,0 1:03:44,0 1:05:02,0 =GT * 100 / 98,0
389 Max Vijzelaar, Draak Int. polyester
Gloccy Joss
4 4,0 20:39:02,0 1:04:02,0 1:05:20,4 =GT * 100 / 98,0
591 Reggie Feltkamp, Solo
Bits
5 5,0 20:50:32,0 1:15:32,0 1:05:40,9 =GT * 100 / 115,0
221 Max Rogmans, Draak Int. polyester
Sepirson
6 6,0 20:39:35,0 1:04:35,0 1:05:54,1 =GT * 100 / 98,0
948 Carlos Woudsma, Spanker NAT
Willie
7 7,0 20:44:36,0 1:09:36,0 1:06:36,2 =GT * 100 / 104,5
93 Godfried Suijk, H Boot
Spica
8 8,0 20:40:39,0 1:05:39,0 1:07:20,0 =GT * 100 / 97,5
85 Team van Holland, H Boot
Ha die Holland
9 9,0 20:41:16,0 1:06:16,0 1:07:58,0 =GT * 100 / 97,5
92 Marc Prins, H Boot
Prinses
10 10,0 20:41:44,0 1:06:44,0 1:08:26,7 =GT * 100 / 97,5
132 Marck Smit, Finn INT
Simmerjun
11 11,0 20:46:54,0 1:11:54,0 1:09:08,1 =GT * 100 / 104,0
62 Els v/d Werf, H Boot
Flowerpower
12 12,0 20:42:25,0 1:07:25,0 1:09:08,7 =GT * 100 / 97,5
8 Arend Verhagen, Solo
Onbekend
13 13,0 20:53:41,0 1:18:41,0 1:09:37,9 =GT * 100 / 113,0
77 Jeroen Happe, H Boot
Cloud 9
14 14,0 20:43:29,0 1:08:29,0 1:10:14,4 =GT * 100 / 97,5
45 Jan Hein Bakker, Regenboog NAT
d' Halve Maen
15 15,0 20:46:43,0 1:11:43,0 1:10:18,6 =GT * 100 / 102,0
84 Willem Jan Hos, Regenboog NAT
Furie
16 16,0 20:46:44,0 1:11:44,0 1:10:19,6 =GT * 100 / 102,0
86 Ido Poelman, Regenboog NAT
De Zaan
17 17,0 20:47:16,0 1:12:16,0 1:10:51,0 =GT * 100 / 102,0
94 Hans Bredewoud, H Boot
Feniks
18 18,0 20:46:04,0 1:11:04,0 1:12:53,3 =GT * 100 / 97,5
1333 Onno Willemsen (Boog 133), Regenboog NAT
Flitspopper
19 19,0 20:50:55,0 1:15:55,0 1:14:25,7 =GT * 100 / 102,0
70 Marcel Buijs, H Boot
Hurricane
dnf 32,0        
667 Hans Primowees, Centaur old ontwerp
Onbekend
dnf 32,0        
403 Maarten Klinkenberg, Draak Int. polyester
Cocoa
dnf 32,0