Sponsoren

Dekker Watersport

Renaud Witgoed

Arbo Advies Ruigewaard

Bakker Putter

Slager Hoogland

De Roef Hugo & Irma

 

Kajuitboten Race 14

Starttijd: 14-8-2018  19:30:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
890 Henk Bouma, Vitessa 860
Addy X
1 1,0 20:40:19,0 1:10:19,0 1:07:36,7 =GT * 100 / 104,0
80 Joop Wuijts, Feluc Kornati *1.1
Doddle
2 2,0 20:54:21,0 1:24:21,0 1:11:29,0 =GT * 100 / 118,0
8119 Wouter Kruithof, Pion
Magic Carpet
3 3,0 20:39:59,0 1:09:59,0 1:11:46,7 =GT * 100 / 97,5
111 Peter Molenaar, MG 26
Onbekend
4 4,0 20:46:29,0 1:16:29,0 1:12:09,2 =GT * 100 / 106,0
752 Jeroen Suijk, Comet 800
Greyhound
5 5,0 20:49:35,0 1:19:35,0 1:12:20,9 =GT * 100 / 110,0
2200 Fred Bosboom, Etap 22i
Doortje
6 6,0 20:54:40,0 1:24:40,0 1:15:35,7 =GT * 100 / 112,0
1044 Kees Smit, Victoire 1044
Sedna
7 7,0 20:46:22,0 1:16:22,0 1:16:22,0 =GT * 100 / 100,0
2192 Marco de Vries, Albin Vega
Panta Reih
8 8,0 20:56:26,0 1:26:26,0 1:17:52,1 =GT * 100 / 111,0

 

Openboten Race 14

Starttijd: 14-8-2018  19:35:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
86 Ido Poelman, Regenboog NAT
De Zaan
1 1,0 20:37:56,0 1:02:56,0 1:01:42,0 =GT * 100 / 102,0
590 Andries de Muijnck, Solo
Miss Knackered
2 2,0 20:46:12,0 1:11:12,0 1:01:54,8 =GT * 100 / 115,0
623 Arnd Wolvetang, Solo
Onbekend
3 3,0 20:46:35,0 1:11:35,0 1:02:14,8 =GT * 100 / 115,0
375 Louis Keulemans, Draak Int. polyester
Argo
4 4,0 20:36:04,0 1:01:04,0 1:02:18,8 =GT * 100 / 98,0
591 Reggie Feltkamp, Solo
Bits
5 5,0 20:47:04,0 1:12:04,0 1:02:40,0 =GT * 100 / 115,0
418 Koen Verhorst, Draak Int. polyester
Dude
6 6,0 20:36:49,0 1:01:49,0 1:03:04,7 =GT * 100 / 98,0
82 Ron Zwart, Regenboog NAT
Beneventura
7 7,0 20:39:33,0 1:04:33,0 1:03:17,1 =GT * 100 / 102,0
433 Max Vijzelaar, Draak Int. polyester
Onbekend
8 8,0 20:37:15,0 1:02:15,0 1:03:31,2 =GT * 100 / 98,0
1333 Onno Willemsen (Boog 133), Regenboog NAT
Flitspopper
9 9,0 20:40:05,0 1:05:05,0 1:03:48,4 =GT * 100 / 102,0
70 Marcel Buijs, H Boot
Hurricane
10 10,0 20:37:20,0 1:02:20,0 1:03:55,9 =GT * 100 / 97,5
397 Lennaert van der Kroon, Draak Int. polyester
Valkyrja
11 11,0 20:38:08,0 1:03:08,0 1:04:25,3 =GT * 100 / 98,0
120 Thijs Mars, Regenboog NAT
BADRRRRRR
12 12,0 20:40:56,0 1:05:56,0 1:04:38,4 =GT * 100 / 102,0
85 Team van Holland, H Boot
Ha die Holland
13 13,0 20:38:23,0 1:03:23,0 1:05:00,5 =GT * 100 / 97,5
93 Godfried Suijk, H Boot
Spica
14 14,0 20:38:26,0 1:03:26,0 1:05:03,6 =GT * 100 / 97,5
221 Max Rogmans, Draak Int. polyester
Sepirson
15 15,0 20:38:46,0 1:03:46,0 1:05:04,1 =GT * 100 / 98,0
77 Jeroen Happe, H Boot
Cloud 9
16 16,0 20:39:11,0 1:04:11,0 1:05:49,7 =GT * 100 / 97,5
560 Robert-Jan Noordhof, Olympia-Jol NAT 17 17,0 20:44:39,0 1:09:39,0 1:06:01,1 =GT * 100 / 105,5
667 Hans Primowees, Centaur old ontwerp
Onbekend
18 18,0 20:49:38,0 1:14:38,0 1:06:20,4 =GT * 100 / 112,5
650 Maria Kuiper, Finn INT
onbekend
19 19,0 20:44:09,0 1:09:09,0 1:06:29,4 =GT * 100 / 104,0
94 Hans Bredewoud, H Boot
Feniks
20 20,0 20:40:46,0 1:05:46,0 1:07:27,2 =GT * 100 / 97,5
398 Evelien Hamelink, Centaur old ontwerp
Water bij de wijn
21 21,0 21:04:55,0 1:29:55,0 1:19:55,6 =GT * 100 / 112,5

 

Login Form

Inloggen is alleen mogelijk voor ARZV leden.

Bedankt voor uw bezoek.