Sponsoren

Dekker Watersport

Renaud Witgoed

Arbo Advies Ruigewaard

Bakker Putter

Slager Hoogland

De Roef Hugo & Irma

 

Kajuitboten Race 12

Starttijd: 2018-07-31  19:30:00

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
111 Peter Molenaar, MG 26 1 1,0 20:56:30,0 1:26:30,0 1:21:36,2 =GT * 100 / 106,0
2192 Marco de Vries, Albin Vega 2 2,0 21:05:38,0 1:35:38,0 1:26:09,4 =GT * 100 / 111,0
8119 Wouter Kruithof, Pion 3 3,0 20:54:08,0 1:24:08,0 1:26:17,4 =GT * 100 / 97,5
1044 Kees Smit, Victoire 1044 4 4,0 20:57:23,0 1:27:23,0 1:27:23,0 =GT * 100 / 100,0
890 Henk Bouma, Vitessa 860 5 5,0 21:02:52,0 1:32:52,0 1:29:17,7 =GT * 100 / 104,0
350 Rob Vooren, Dehler 35 CWS 6 6,0 20:55:59,0 1:25:59,0 1:32:39,3 =GT * 100 / 92,8
80 Joop Wuijts, Feluc Kornati *1.1 7 7,0 21:21:41,0 1:51:41,0 1:34:38,8 =GT * 100 / 118,0
4915 Jaap Boom, Dehler 39 CWS vleugel 8 8,0 20:55:45,0 1:25:45,0 1:35:48,6 =GT * 100 / 89,5

 

Openboten Race 12

Starttijd: 2018-07-31  19:40:00

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
128 Bert Zonjee, Regenboog NAT 1 1,0 20:57:25,0 1:17:25,0 1:15:53,9 =GT * 100 / 102,0
433 Max Vijzelaar, Draak Int. polyester 2 2,0 20:55:16,0 1:15:16,0 1:16:48,2 =GT * 100 / 98,0
390 Klaas Ruigewaard, Draak Int. polyester 3 3,0 20:55:39,0 1:15:39,0 1:17:11,6 =GT * 100 / 98,0
85 Team van Holland, H Boot 4 4,0 20:56:00,0 1:16:00,0 1:17:56,9 =GT * 100 / 97,5
418 Koen Verhorst, Draak Int. polyester 5 5,0 20:56:51,0 1:16:51,0 1:18:25,1 =GT * 100 / 98,0
948 Carlos Woudsma, Spanker NAT 6 6,0 21:02:18,0 1:22:18,0 1:18:45,4 =GT * 100 / 104,5
92 Marc Prins, H Boot 7 7,0 20:57:06,0 1:17:06,0 1:19:04,6 =GT * 100 / 97,5
1333 Onno Willemsen (Boog 133), Regenboog NAT 8 8,0 21:00:49,0 1:20:49,0 1:19:13,9 =GT * 100 / 102,0
45 Jan Hein Bakker, Regenboog NAT 9 9,0 21:01:10,0 1:21:10,0 1:19:34,5 =GT * 100 / 102,0
86 Ido Poelman, Regenboog NAT 10 10,0 21:01:35,0 1:21:35,0 1:19:59,0 =GT * 100 / 102,0
17 Marck Smit, Finn INT 11 11,0 21:04:06,0 1:24:06,0 1:20:51,9 =GT * 100 / 104,0
120 Thijs Mars, Regenboog NAT 12 12,0 21:02:54,0 1:22:54,0 1:21:16,5 =GT * 100 / 102,0
70 Marcel Buijs, H Boot 13 13,0 21:00:51,0 1:20:51,0 1:22:55,4 =GT * 100 / 97,5
77 Jeroen Happe, H Boot 14 14,0 21:01:01,0 1:21:01,0 1:23:05,6 =GT * 100 / 97,5
93 Godfried Suijk, H Boot 15 15,0 21:01:43,0 1:21:43,0 1:23:48,7 =GT * 100 / 97,5
560 Robert-Jan Noordhof, Olympia-Jol NAT 16 16,0 21:09:42,0 1:29:42,0 1:25:01,4 =GT * 100 / 105,5
667 Hans Primowees, Centaur old ontwerp 17 17,0 21:17:14,0 1:37:14,0 1:26:25,8 =GT * 100 / 112,5
255 Dik Groenhart, Yngling INT 18 18,0 21:26:35,0 1:46:35,0 1:42:29,0 =GT * 100 / 104,0
398 Evelien Hamelink, Centaur old ontwerp dnf 48,0        
1049 Joost Nieuwenhuizen, 470 INT dnf 48,0        
923 Evelien Hamelink, Randmeer Touring dnf 48,0        

 

Login Form

Inloggen is alleen mogelijk voor ARZV leden.

Bedankt voor uw bezoek.