Onze sponsoren

 

Dekker Watersport - Zaandam
Arbo Advies Ruigewaard - Wormerveer
De Burggroep - Heerhugowaard
Brandjes Engineering - Uitgeest
Bakker Putter - Uitgeest
Slager Hoogland - Akersloot
Vicair B.V. - Wormer
Zonjee Stokkenfabriek - Uitgeest
Renaud Witgoed - Wormerveer
Ringeling Machinefabriek - Beverwijk
De Roef ARZV (Bitterballen)

Kajuitboten Race 11

Starttijd:18-7-2017 19:30:00,0 SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
752 Jeroen Suijk, Comet 800 1 1,0 21:23:32,0 1:53:32,0 1:43:12,7 =GT * 100 / 110,0
26 Peter Molenaar, MG 26 2 2,0 21:28:28,0 1:58:28,0 1:51:45,7 =GT * 100 / 106,0
20 Frank Kessel, J-24 3 3,0 21:18:52,0 1:48:52,0 1:52:14,0 =GT * 100 / 97,0
35 Egge Renaud, Dehler 35 CWS 4 4,0 21:11:07,0 1:41:07,0 1:52:58,8 =GT * 100 / 89,5
8119 Wouter Kruithof, Pion 5 5,0 21:18:11,0 1:48:11,0 1:53:16,9 =GT * 100 / 95,5
6303 Jaap Boom, Dehler 39 CWS vleugel 6 6,0 21:14:43,0 1:44:43,0 1:53:49,3 =GT * 100 / 92,0
101 John Vooren, Dehler Optima 101 * 1.5 7 7,0 21:17:26,0 1:47:26,0 1:54:17,4 =GT * 100 / 94,0
1045 Hein Lind, Jaguar 27 *1.35 8 8,0 21:40:29,0 2:10:29,0 1:54:27,5 =GT * 100 / 114,0
1044 Kees Smit, Victoire 1044 9 9,0 21:28:17,0 1:58:17,0 1:58:17,0 =GT * 100 / 100,0
890 Henk Bouma, Vitessa 860 10 10,0 21:38:06,0 2:08:06,0 2:03:10,4 =GT * 100 / 104,0
5248 Jos Valkering, Dehler 36 CWS * 1.55 11 11,0 21:34:26,0 2:04:26,0 2:13:05,0 =GT * 100 / 93,5
2092 Cor van der Vliet, Dehler 34 u-d dnf 18,0        

 

Openboten Race 11

Starttijd: 18-7-2017 19:35:00,0 SW factor  

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
389 Max Vijzelaar, Draak Int. polyester 1 1,0 21:03:35,0 1:28:35,0 1:30:23,5 =GT * 100 / 98,0
428 Andre Du Pon, Draak Int. polyester 2 2,0 21:05:18,0 1:30:18,0 1:32:08,6 =GT * 100 / 98,0
390 Klaas Ruigewaard, Draak Int. polyester 3 3,0 21:05:55,0 1:30:55,0 1:32:46,3 =GT * 100 / 98,0
84 Willem Jan Hos, Regenboog NAT 4 4,0 21:09:48,0 1:34:48,0 1:32:56,5 =GT * 100 / 102,0
85 Team van Holland, H Boot 5 5,0 21:06:30,0 1:31:30,0 1:33:50,8 =GT * 100 / 97,5
418 Koen Verhorst, Draak Int. polyester 6 6,0 21:07:00,0 1:32:00,0 1:33:52,7 =GT * 100 / 98,0
86 Ido Poelman, Regenboog NAT 7 7,0 21:11:03,0 1:36:03,0 1:34:10,0 =GT * 100 / 102,0
128 Bert Zonjee, Regenboog NAT 8 8,0 21:11:41,0 1:36:41,0 1:34:47,2 =GT * 100 / 102,0
70 Marcel Buijs, H Boot 9 9,0 21:07:45,0 1:32:45,0 1:35:07,7 =GT * 100 / 97,5
397 Lennaert van der Kroon, Draak Int. polyester 10 10,0 21:08:32,0 1:33:32,0 1:35:26,5 =GT * 100 / 98,0
5316 Arnd Wolvetang, Solo 11 11,0 21:24:48,0 1:49:48,0 1:35:28,7 =GT * 100 / 115,0
4311 Eric van Staten, 16 m2 NAT 12 12,0 21:19:05,0 1:44:05,0 1:35:29,4 =GT * 100 / 109,0
590 Andries de Muijnck, Solo 13 13,0 21:25:55,0 1:50:55,0 1:36:27,0 =GT * 100 / 115,0
8 Arend Verhagen, Solo 14 14,0 21:28:00,0 1:53:00,0 1:38:15,7 =GT * 100 / 115,0
1333 Onno Willemsen (Boog 133), Regenboog NAT 15 15,0 21:15:16,0 1:40:16,0 1:38:18,0 =GT * 100 / 102,0
948 Carlos Woudsma, Spanker NAT 16 16,0 21:18:04,0 1:43:04,0 1:38:37,7 =GT * 100 / 104,5
45 Jan Hein Bakker, Regenboog NAT 17 17,0 21:16:01,0 1:41:01,0 1:39:02,2 =GT * 100 / 102,0
405 Herman Schouten, Draak Int. polyester 18 18,0 21:12:47,0 1:37:47,0 1:39:46,7 =GT * 100 / 98,0
1606 Hans Primowees, Centaur old ontwerp 19 19,0 21:27:18,0 1:52:18,0 1:39:49,3 =GT * 100 / 112,5
77 Jeroen Happe, H Boot 20 20,0 21:14:05,0 1:39:05,0 1:41:37,4 =GT * 100 / 97,5
650 Maria Kuiper, Finn INT 21 21,0 21:22:45,0 1:47:45,0 1:43:36,3 =GT * 100 / 104,0
120 Thijs Mars, Regenboog NAT 22 22,0 21:24:30,0 1:49:30,0 1:47:21,2 =GT * 100 / 102,0
398 Evelien Hamelink, Centaur old ontwerp 23 23,0 21:36:55,0 2:01:55,0 1:48:22,2 =GT * 100 / 112,5
94 Hans Bredewoud, H Boot 24 24,0 21:24:47,0 1:49:47,0 1:52:35,9 =GT * 100 / 97,5
155 Cock Ringeling, Regenboog NAT dnf 58,0        
889 Marianne de Bruin, Randmeer Nationale KLasse dnf 58,0        

 

 

Login Form

Inloggen is alleen mogelijk voor ARZV leden.

Bedankt voor uw bezoek.