Onze Sponsoren
 
Dekker Watersport - Zaandam
Arbo Advies Ruigewaard - Wormerveer
De Burggroep - Heerhugowaard
Brandjes Engineering - Uitgeest
Bakker Putter - Uitgeest
Slager Hoogland - Akersloot
Vicair B.V. - Wormer
Zonjee Stokkenfabriek - Uitgeest
Renaud Witgoed - Wormerveer
Ringeling Machinefabriek - Beverwijk
De Roef ARZV (Bitterballen)

 

Kajuitboten SW - Race 9

Starttijd: 2017-07-09  13:00:00

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
1045 Hein Lind, Jaguar 27 *1.35 1 1,0 15:13:26,0 2:13:26,0 1:57:02,8 =GT * 100 / 114,0
26 Peter Molenaar, MG 26 2 2,0 15:05:25,0 2:05:25,0 1:59:40,3 =GT * 100 / 104,8
5248 Jos Valkering, Dehler 36 CWS * 1.55 3 3,0 14:52:49,0 1:52:49,0 2:00:39,6 =GT * 100 / 93,5
101 John Vooren, Dehler Optima 101 * 1.5 4 4,0 14:53:34,0 1:53:34,0 2:00:48,9 =GT * 100 / 94,0
2192 Marco de Vries, Albin Vega 5 5,0 15:14:08,0 2:14:08,0 2:00:50,4 =GT * 100 / 111,0
8119 Wouter Kruijthof, Pion 6 6,0 15:03:17,0 2:03:17,0 2:09:05,6 =GT * 100 / 95,5
6303 Jaap Boom, Dehler 39 CWS vleugel 7 7,0 15:12:27,0 2:12:27,0 2:23:58,0 =GT * 100 / 92,0

 

Openboten SW - Race 9

Starttijd: 2017-07-09  13:05:00

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
45 Jan Hein Bakker, Regenboog NAT 1 1,0 14:39:58,0 1:34:58,0 1:33:06,3 =GT * 100 / 102,0
8 Arend Verhagen, Solo 2 2,0 14:53:25,0 1:48:25,0 1:34:16,5 =GT * 100 / 115,0
590 Andries de Muijnck, Solo 3 3,0 14:53:41,0 1:48:41,0 1:34:30,4 =GT * 100 / 115,0
4311 Eric van Staten, 16 m2 NAT 4 4,0 14:50:50,0 1:45:50,0 1:37:05,7 =GT * 100 / 109,0
6191 G. van 't Hof, 12 voets Jol 5 5,0 15:20:17,0 2:15:17,0 1:41:43,0 =GT * 100 / 133,0
650 Maria Kuiper, Finn INT 6 6,0 14:52:13,0 1:47:13,0 1:43:05,6 =GT * 100 / 104,0
390 Klaas Ruigewaard, Draak Int. polyester 7 7,0 14:49:29,0 1:44:29,0 1:46:36,9 =GT * 100 / 98,0
418 Koen Verhorst, Draak Int. polyester 8 8,0 14:50:32,0 1:45:32,0 1:47:41,2 =GT * 100 / 98,0
321 Emy Berends, Sunfish 9 9,0 15:14:56,0 2:09:56,0 1:48:16,7 =GT * 100 / 120,0
389 Max Vijzelaar, Draak Int. polyester 10 10,0 14:51:12,0 1:46:12,0 1:48:22,0 =GT * 100 / 98,0
2294 Bert Waardijk, Splash 11 11,0 15:10:53,0 2:05:53,0 1:48:31,2 =GT * 100 / 116,0
70 Marcel Buijs, H Boot 12 12,0 14:51:15,0 1:46:15,0 1:48:58,5 =GT * 100 / 97,5
405 Herman Schouten, Draak Int. polyester 13 13,0 14:53:21,0 1:48:21,0 1:50:33,7 =GT * 100 / 98,0
398 Evelien Hamelink, Centaur old ontwerp 14 14,0 15:10:39,0 2:05:39,0 1:51:41,3 =GT * 100 / 112,5
449 Andre Verkooijen, Javelin Ned 15 15,0 14:52:21,0 1:47:21,0 1:56:10,8 =GT * 100 / 92,4
1218 Florian Heijdeman, 420 INT 16 16,0 15:16:31,0 2:11:31,0 1:59:33,6 =GT * 100 / 110,0
1049 Joost Nieuwenhuizen, 470 INT 17 17,0 15:13:50,0 2:08:50,0 2:06:18,4 =GT * 100 / 102,0
1606 Hans Primowees, Centaur old ontwerp dnf 56,0        
131 Xia Zoon, Laser Pico dnf 56,0        
2621 Chris Waardijk, Splash dnf 56,0        

 

Uitslag Optimisten

1.   Merel de Vries - 118

2.   Jarno Kamphuis - 114

3.   Sterre Kamphuis - 115

4.   Niek Waardijk - 2503

5.   Vera Schiphorst - 116

6.   Damion van Kessel - 102

7.   Jelle Vleer - 119

Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

Blue Flower

Login Form

Inloggen is alleen mogelijk voor ARZV leden.

Bedankt voor uw bezoek.